fbpx
Pealeht / Itaalia / Kaane pealt saanud Ronaldo: olin eelnevates mängudes veidi pinges, kuid skoorimine oli aja küsimus
Cristiano Ronaldo. Foto: SIPA/Scanpix

Kaane pealt saanud Ronaldo: olin eelnevates mängudes veidi pinges, kuid skoorimine oli aja küsimus

Suvel saja miljoni euro eest Juventusesse liikunud superstaar Cristiano Ronaldo jõudis 28 väravalööki ning 320 minutit hiljem enda Serie A debüütväravani ja skooris Sassuolo vastu kaks väravat. Pingelangust nautiv portugallane tunnistas, et kuiv periood tekitas temas pinget, ent värava löömine oli niikuinii kõigest aja küsimus.

“Olen väga õnnelik ning tegime hea mängu, kuid Sassuolo kaitses väga hästi. Tegime aga intensiivse esituse ja väärisime võitu. Ma nii väga tahtsin oma debüütvärava ära lüüa ning olen selle üle õnnelik,” rääkis Ronaldo Itaalia Sky Sportsile. Täna kahega piirdunud Euroopa meister võinuks skoorida veel õige mitu, ent eksis otsustavatel hetkedel.

“Mis teha, see on jalgpall,” selgitas ta. “Peaasi, et tiim võidab. Loomulikult olin ma pärast Juventusesse tulekut veidi pinges, sest minu õlule laskusid suured ootused, kuid mu tiimikaaslased olid mulle toeks ja olen selle eest tänulik. Teadsin, et teen kõvasti trenni ning skoorimine oli aja küsimus. Ma kohanen Itaalia vutiga üpris kiirelt,” sõnas rahulolev Ronaldo.

medpoint.ee

Vaata lisaks

AS Roma fännid survestavad presidenti lahkuma

Mõõnaperioodi läbi elava AS Roma paadunud fännid on lühikese süütenööriga. Nüüd on nende meelest halva …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga