fbpx
Close

Rooney ei mõistnud veidralt riietuvat Memphis Depayd: mille jaoks sa niimoodi end riidesse panid?

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

PSV-s väga kuumaks nimeks saanud Hollandi koondislane Memphis Depay liitus Manchester Unitediga, kui Punaste Kuradite peatreeneriks oli kogenud Louis Van Gaal. Ründemängija aga Unitedis läbi ei löönud ning pigem lõi laineid enda kahvatute esitustega ja veidrustega. Üks veidrustest jäi ka tolleaegset kaptenit, klubi suurimat väravalööjat Wayne Rooneyt kripeldama.

Ilmselgelt talendikas Memphis ei suutnud Unitedis kanda kinnitada, sest suurklubis taheti näha kohe tulemusi, arengut ja mängupilti, ent hollandlase mentaliteet näis nõrgavõitu olevat ja suur palganumber lõi mehele pähe. Niimoodi tundus kapten Wayne Rooneyle, kes Sunday Timesile antud intervjuus paljastas ühe veidra seiga.

Nimelt tuli ta võõrsilmängul Stoke’i vastu platsile ja kinkis vastastele värava. Karistuseks pidi ta järgmisel päeval reservide eest mängima. “Ma ütlesin Memphisele, et see on küll veidi keerukas olukord, kuid ära mine sinna edevate asjadega, ole tagasihoidlik. Ta tuli reservide mängule Rolls-Royce’iga, kandis nahkjopet ja kaabut. Ma lihtsalt mõtlesin, et mille jaoks peab sellist asja korraldama?, oli Rooney hämmeldunud. “Aga Memphis on tore mees ning hea kuulda, et tal praegu on kõik sujumas.”

2017. aastal lahkus ta Unitedist ja liitus Lyoniga, kus ta läinud hooajal lõi 51 kohtumisega 22 väravat. Suurimaks väravaks jäi PSG vastu lõpuminuteil ristnurka kõmmutatud pommlöök, mis Alphonse Areolale täiesti püüdmatuks jäi.

scroll to top