fbpx
Close

Bale Meistrite liiga finaalist: viha aitas mul neid väravaid lüüa

Avatar

Gareth Bale. Foto: Reuters/Scanpix

Meistrite liiga finaalide ajaloo ühe efektseima värava löönud waleslane Gareth Bale tunnistas, et oli peatreener Zinedine Zidane’i peale maruvihane ning just see emotsioon aitas tal lüüa kaks ülitähtsat tabamust, mis tegid Real Madridist kolmekordse tiitlikaitsja.

Bale eeldas, et hea vorm annab talle algkoosseisukoha Meistrite liiga finaalis Liverpooli vastu, ent Zidane jättis mehe ikkagi pingile. Tõsi, vahetusest sekkudes oli just tema see, kes mängu muutis ja Liverpooli põlvili surus. “Olin väga, väga vihane, kui aus olla: tundsin, et väärisin selleks mänguks kohta algrivistuses. Olin enne seda toimunud mängudes skoorinud, näidanud head hoogu. Mul oli vihal väga raske minna lasta ning just see emotsioon viis mind nende väravateni,” rääkis Bale Marcale.

Suvel lahkumismõtteid mõlgutanud waleslane jäi siiski Madridi, kuna Zidane’i ja Cristiano Ronaldo lahkumised andsid Bale’ile vajalikku tähelepanu, mänguruumi ja mänguaega. “Muidugi on Ronaldo lahkumine meid mõjutanud, võib-olla oleme veidi rahulikumad ja lõõgastunumad. Nüüd on fookus tiimil, mitte ainult ühel mängijal,” selgitas ta.

Samuti paluti tal võrrelda Zidane’i uue peatreeneri Julen Lopeteguiga, kes näib ääreründajale rohkem meeltmööda olevat, kuna keelebarjäär on väiksem. Nimelt räägib Lopetegui ka inglise keelt ning see lihtsustab Bale’il mängujoonisest aru saamist.

scroll to top