fbpx
Close

Peagi Eesti koondise vastu mängiv Eden Hazard: inimesed arvavad ekslikult, et olen pidevalt vigastatud

Avatar

Eden Hazard. Foto: AFP/Scanpix

Madridi Reali ääreründaja Eden Hazard rääkis hiljutises intervjuus HLN-ile, et temast on loodud kuvand kui tihti vigastatud olevast mängijast, mis ei vasta aga absoluutselt tõele.

“Lõin Realiga käed viieks hooajaks. Esimesed kaks pole olnud head, sest vigastused on seganud, aga kolm hooaega on mul veel jäänud, et tõestada oma väärtust. Loodan, et kõik sujub ja ühel hommikul tõusen üles ning tunnen end treeningul suurepäraselt. Kui tunnen valu, siis vean selle endaga mängudele kaasa ja jätkan sellega tegutsemist. Ootan hetke, kui saan taas oma väärtust näidata. Madridi Real on juba praeguseks kulutanud minu peale palju raha. Tahan neile midagi omalt poolt tagasi anda,” rääkis Hazard.

2019. aasta suvel Reali saabudes on Hazard peale seda saanud kirja vaid 46 mängu erinevate sarjade peale, kusjuures 2020/21 hooajal tegi ta Hispaania kõrgliigas kaasa kõigest 14 kohtumises. Samas tunnistas Hazard, et Realis kimbutama hakanud vigastustelaine on tema jaoks uus asi, sest seitsme Londoni Chelseas veedetud aasta jooksul polnud sellega praktiliselt mingeid muresid.

“Inimesed arvavad, et olen pidevalt vigastatud. See on tõde. Aga kui vaatate mu senist karjääri, siis ei leidu mängijat, kes kümne aasta jooksul oleks nii paljudes mängudes kaasa teinud kui mina. Teen, mida pean tegema. Töötan igapäevaselt füsioterapeudiga. Seda teengi. Hooaja algusest oleme koos klubi füüsilise poole treeneriga teinud head tööd. Hetkel läheb kõik hästi. Tunnen end paremini, aga pole siiski sajaprotsendiliselt valmis. Loodan samas rütmis jätkata.”

“Mõnikord on olnud keeruline vigastatud olla. Tahad mängida ja klubis püüad kõigest väest, aga endiselt on sul valu. Need on kõige hullemad hetked. Mõnikord on raske aru saada. Teed kõike, mida pead tegema ja isegi see ei aita… äkitselt sa ei tahagi enam midagi muud teha,” lisas Hazard.

30-aastast Hazardit saab palliplatsil näha juba sellel neljapäeval, kui Eesti jalgpallikoondis on võõrustamas MM-valiksarjas Belgiat ning kõigi eelduste kohaselt on Hazard seal ka mänguminuteid teenimas.

scroll to top