fbpx
Close

Madridi tippklubid loodavad üleminekuakna viimastel tundidel oma ridu Prantsusmaa ründeässadega täiendada

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Madridi Real ja Madridi Atletico tegutsevad üleminekuakna viimastel tundidel pingsalt eesmärgi nimel tuua oma meeskonda vastavalt Kylian Mbappe Pariisi Saint-Germainist ja Antoine Griezmann Barcelonast, vahendab Goal.com.

Real on juba viimased paar nädalat Mbappe’e allkirja noolinud, kuid PSG on lükanud tagasi nii 160 miljoni kui ka 170 miljoni euro suuruse pakkumise. Nüüd on Real väidetavalt tõstnud oluliselt oma pakkumist ja Mbappe loodetakse koguni 220 miljoni euro eest soetada. Olgu öeldud, et senine üleminekurekord kuulub PSG-le, kui Neymari eest tasuti 222 miljonit eurot.

22-aastase Mbappe’ leping lõppeb Prantsusmaa tippklubis käimasoleva hooajaga ja seega oleks PSG poolelt ääretult kummaline otsus, kui prantslast nüüd rahaks ei tehta. Viimased uudised räägivad aga seda juttu, et läbirääkimised on ikkagi takerdunud ning siiani kõigis selle hooaja liigamängudes PSG eest kaasa teinud Mbappe jääb paigale.

Samal ajal on Atletico toimetamas Hispaania siseselt ja võtnud sihikule samuti Prantsusmaa koondise ründemehe Antoine Griezmanni. 2019. aasta suvest Barcelonas palliv Griezmann esindas 2014-2019 perioodil just Atleticot ja on nüüd kuuldavasti lähedal Madridi naasmisele. Seda küll esmalt laenulepingu alusel, aga Atleticol olevat võimalus hooaja lõpus 30-aastane mängumees välja osta.

Üks põhjus, miks Griezmanni tahetakse tagasi tuua, võib peituda keskväljamehe Saul Niguezi üleminekus, keda seostatakse Inglismaa kõrgliigasse minekuga – eelkõige Londoni Chelseasse – ja tema eest küsitakse ligi 40 miljonit eurot. Samas kerkisid Griezmanni laenule võtmise kuuldused üles vahetult pärast ebaõnnestunud läbirääkimisi Joao Felixi osas, keda Barcelona soovis ise laenule võtta. Griezmann on Barcelonas pidanud üle 100 mängu ja löönud 35 väravat, aga ekspertide sõnul pole ta Kataloonia tippklubis suutnud oma tõelist taset näidata. Kahe hooaja jooksul on koos temaga Barcelona võitnud vaid ühe tiitli – Hispaania karikavõistlused eelmisel aastal.

scroll to top