fbpx
Close

Hazardil Madridi Realiga kõik? Ancelotti: kui ta tahab, siis võib lahkuda

Avatar

November 26, 2019, Madrid, Madrid, Spain: Eden Hazard (midfielder; Real Madrid) in action during the UEFA Champions League match between Real Madrid and Paris Saint-Germain at Santiago Bernabeu Stadium on November 26, 2019 in Madrid, Spain (Credit Image: © Jack Abuin/ZUMA Wire)

Belgia koondislane Eden Hazard liitus 2019. aasta suvel Londoni Chelseast 100 miljoni euro suuruse üleminekusumma eest Madridi Realiga. Meest on sealt edasi saatnud erinevad probleemid vigastuste ja kehva mänguvormiga seoses ning nüüdseks on olukord jõudnud selleni, et Reali peatreener Carlo Ancelotti andis mõista, et tema Hazardiga sisuliselt enam ei arvesta.

Ancelotti on aina enam eelistanud mängitada brasiillasest ääreründajat Vinicius Juniorit ning sellega on Hazard end pingilt pidanud leidma. Jaanuarikuine üleminekuaken on aina lähemale jõudmas ning jutte on palju, kes võiks Hazardi allkirja noolida. Ancelotti ei pidanud vajalikuks seda teemat üldsegi summutada, vaid ütles konkreetselt, et kui keegi tahab võistkonnast lahkuda, siis tema kätt ette ei pane.

“Mitte kunagi oma karjääri jooksul pole ma sundinud mängijat klubisse jääma, kui ta tahab lahkuda. Mu isikliku arvamuse põhjal pole mul mingeid kahtlusi selles osas,” sõnas Ancelotti.

Küsimusele, kas Vinicius järsku liiga palju mänguminuteid ei saa, vastas Ancelotti: “Ma ei arva seda. Temaga on kõik korras, ta on noor ja taastub paremini kui teised. Kui tal tekib mingi probleem või tema vorm langeb, siis saame talle puhkust anda. Aga hetkel oleme tema üle väga õnnelikud.”

Kolmapäevases liigamängus Osasuna vastu sekkus Hazard taas vahetusest ja sai kirja 21 mänguminutit. Laupäeval alistas Real 2:1 Elche ning Hazard piirdus sel korral vaid viie minutiga. Edasi ootab meeskonda kolmapäeval ees Meistrite liiga alagrupimatž Donetski Šahtariga.

scroll to top