fbpx
Close

Üle noatera pääsenud Barcelona peatreener: olen veidi mures

Avatar

Ernesto Valverde. Foto: AP/Scanpix

La Ligas ainsana täiseduga jätkav Barcelona sai võõral väljakul raske 2:1 võidu Real Sociedadi üle. Peatreener Ernesto Valverde kiitis supermängu teinud ja tiimi vee peal hoidnu Marc-Andre ter Stegenit kuid tõdes, et mäng tegi teda veidi murelikuks ning arenguruumi on küllaga, vahendab AS.

Luis Suarezi ja Ousmane Dembele väravatest võidu võtnud ja Real Madridi komistamise järel La Liga ainuliidriks tõusnud Barcelona sai Sociedadi vastu tunda valusaid kontrarünnakuid, mis võinuks lõppeda ka Kataloonia gigandi hävinguga. “Saime väga magusad kolm punkti. Pidime võidu nimel kõvasti pingutama ning see oli raske mäng. Pidime leidma lisakäigu ja riskima, kuid saime kontrarünnakutega karistada, ent lõpuks saime ikkagi hakkama,” rääkis Valverde.

Raske võit aga tegi peatreeneri veidi murelikuks. “On asju, mille kallal peame töötama. Ma pole väga murelik, ainult veidike. Nad mängisid meie vastu kaitsest lähtuvalt ning suutsid luua mitmeid üliohtlikke kontravõimalusi. Me ei kasutanud endi šansse ära ning andsime neile initsiatiivi. Siin staadionil pole lihtne võita ja pidime rohkem riskima,” selgitas peatreener.

scroll to top