fbpx
Close

Suarez avaldas võimaliku põhjuse, miks Messi pole PSG-s head hoogu sisse saanud

Avatar

Suarez-Messi-Dembele. Foto: Reuters/Scanpix

Suvel Prantsusmaa tippklubi Pariisi Saint-Germainiga liitunud Lionel Messi on oma uues kodumeeskonnas küllaltki tagasihoidlikult alustanud ning 12 mänguga on tal kirjas vaid neli väravat ja kolm väravasöötu. Messiga koos Barcelonas pallinud Luis Suarez avaldas, et põhjus võib peitud harjumuspäratus ilmas.

Paljud arvasid, et Prantsusmaa liiga Ligue 1 on Euroopa tippliigade seas üks nõrgimaid ning seepärast võiks Messi ka suure väravaarvu hooaja lõpuks kokku saada. 34-aastane argentiinlasel oli küll probleeme ka mõningate vigastustega, kuid siiski on ta Prantsusmaa kõrgliigas vägagi nähtamatuks jäänud, olles ainult ühe värava löönud. Madridi Atletico ründemees Suarez väidab, et Messil võib olla probleeme Pariisi kui Põhja-Prantsusmaal asuva linna ilmastikuga.

“Räägime igapäevaselt. Tahame alati vältida igasuguseid ootusi, sest oleme mängijad ja teame, kuidas peame käituma õigetel hetkedel. Räägime mängudest ja perekonnast. Ta ütles mulle, et kui külma lumega mängib, siis kannatab ta palju. Sul tuleb harjuda ära sealse külma ilmaga,” sõnas Suarez TNT Sports’i vahendusel, kui pidas silmas, et Barcelonas oli ilm aastaringselt kahtlemata soojem.

Näib, et Messi on siiski vaikselt oma taset PSG-s suutnud hakata näitama, sest teisipäevases Meistrite liiga alagrupimängus alistati Club Brugge 4:1 ning Messi ja Kylian Mbappe lõid kumbki kaks väravat.

scroll to top