fbpx
Close

Interi asedirektor Zanetti: Messi polnud lähedal meiega liitumisele, Lautaro on järgmise MM-i üks peategelastest

Avatar

Lautaro Martinez. Foto: SIPA/Scanpix

Milano Interi asedirektor ja klubis pikalt pallinud Javier Zanetti avaldas, et Lionel Messi tulek Itaalia meistermeeskonda pole olnud teemas. Järgmiseks argentiinlasest staarmängijaks tituleeritud Lautaro Martinezes nähakse aga suurt tulevikku.

Kui sai selgeks, et Messi Barcelonas ei jätka, siis oli ka Inter mitmete teiste suurklubide kõrval üks huvilisi? “Ei, mitte kunagi. Tõde on see, et me pole kunagi olnud lähedal tema palkamisele. Klubi oli pärast pandeemiat keerulises majanduslikus olukorras. Veelgi enam, keegi ei arvanud, et Leo tõesti Barcelonast lahkuks. See oli kõigi jaoks üllatus. Mul on tema üle hea meel. Kohtasin teda hiljuti Pariisis ja kallistasin teda. Ta tahtis seda üleminekut rohkem kui keegi teine ning ta vääris seda,” ütles Zanetti ESPN-i vahendusel.

Kuigi Messi sai hiljuti järjekordse Ballon d’Ori ehk aasta parima jalgpalluri auhinna, näeb Zanetti Interi 23-aastases ründemehes Lautaro Martinezes tohutut talenti, kes järgmiste aastate jooksul võiks Messi mantlipärijaks saada. Lausa nii suurt talenti, et Zanetti sõnul võiks Lautaro olla tuleval aastal Kataris toimuval MM-finaalturniiril üks peamisi mängumehi, kes teiste seast silma paistab.

“Mäletan väga eredalt, kui tema palkasime. Kui ostad noore mängija, siis ei pea sa olevikule keskenduma ja sellele, kuidas ta parasjagu toimetab, vaid sul peab olema visioon, kuidas ta tegutseb järgmise kolme, nelja või viie aasta sees. Tuleb arvata, kuidas ta areneb. Oleme Lautaro üle väga õnnelikud. Tema küpseks saamise periood on olnud väga hea. Pärast mõningaid tõuse ja mõõnu ning klubis kohanemist on ta tasakaalu leidnud. Oleme tema kohalolu üle väga õnnelikud ja et ta saab tulevikus olema meiega. Järgmisel MM-il on ta tähtis nimi, üks peategelastest,” rääkis Zanetti.

scroll to top