fbpx
Close

Milani ja Sevilla endine peatreener: Balotellil on ambitsioon Itaalia koondisesse tagasi pääseda

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Türklaste Adana Demirspori peatreener ja varasemalt ka AC Milani, Sevillat ning Fiorentinat juhendanud Vincenzo Montella avaldas, et skandaalsel Mario Balotellil on endiselt huvi olemas Itaalia koondist esindada.

“Enne siia tulekut olin kõigile võimalustele avatud ning rääkisin paljude klubidega, kuid mõned projektid ei pakkunud mulle huvi. Tahtsin avastada uusi paiku ning erinevaid liigasid. Kui Adana poolt helistati mulle, siis hindasime, mida suudaksime saavutada. Külastasin komplekse ja linna ning tegin otsuse siia tulla. Mind veensid klubi organisatsioon ja eesmärgid. Olen rahul siin olemise üle ning töötan selle nimel, et seda klubi arendada,” ütles 47-aastane Montella Goal.com-i vahendusel, miks ta Türgi kõrgliigasse otsustas minna.

Montella tõi endaga klubisse kaasa viimase kümnendi ühe värvikaima kuju Mario Balotelli. 31-aastane ründemehe potentsiaali on tagasi hoidnud erinevad skandaalid ning enne Demirsporiga liitumist pallis ta üpris tagasihoidlikes klubides nagu Brescia ja Monza. Küll aga tahtvat Balotelli Itaalia koondist uuesti esindada. “Ta on suutnud meie süsteemi sisse sulanduda ning päev-päeval läheb ta paremaks. Ta teeb kõvasti tööd ning ma usun, et ta suudab endast veelgi enam anda kui siiani. Tal on kirg rahvusmeeskonda naasta ning mind kui treenerit teeb see väga õnnelikuks. Töötame selle nimel, et see eesmärk täituks,” lisas Montella.

scroll to top