fbpx
Close

Nurka surutud Mourinho viimased hingetõmbed

Avatar

Jose Mourinho. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi peatreenerist Jose Mourinhost, tema meetoditest, eksimustest ning paramatutest käärimistest kirjutasime mõni päev tagasi. Vahepeal on vett merre voolanud ning mäng Burnleyga, kus fännid ka juhtkonna-vastast bännerit lennutavad, on pühapäeval ees ootamas. Kolmas järjestikune kaotus võib kriisihõngulise Unitedi jaoks tähendada surmavat hoopi või uusi tuuli. See mäng võib jääda Mourinho viimaseks Unitedi pukis.

Mourinho soosingust välja langenud Anthony Martial on klubiga sõlmimas uut, viie-aastast lepingut. Prantslase jaoks on ainsaks motivaatoriks lootus, et ta püsib klubis kuni uue peatreeneri tulekuni. Selline lüke juhtkonna poolt on kindlaks sõnumiks fännidele ning jalgpallimaailmale, et Sir Alex Fergusoni ajad on möödas ning treener ei ole suurem kui mõni tähtmängija.

Tottenhami vastu tehti viisakas avapoolaeg ning pall liikus kiiremini kui eelnevates kohtumistes. Justkui tundus, et Mourinho abilised Kieran McKenna ja Michael Carrick on võtnud enda südameasjaks parendada tiimi ründeikaldust. Ponnistustest hoolimata laguneti teisel poolajal vaimselt koost ning mõne minutiga kaks sisselastud väravat võttis mängijatelt eneseusu. Taktika taktikaks, kuid uskumusi, vaimsust ning häälestust on vähem kui nädalaga ülimalt keeruline muuta. Pigem võivad mõned pallurid tunda, et peatreeneri tool on kõikumas ja kaotus Burnleyle võib nad agooniast vabastada.

Kõikidest teguritest hoolimata on United selle kohtumise sulaselge favoriit.Eelmisel hooajal seitsmendaks jäänud Burnley on koduväljakul täiesti üllatusvõimeline ning neid võib Unitedi eelmisest komistuskivist Brightonist tugevamaks pidada. Tuleb aga nentida, et Burnley on alustanud hooaega kesiselt, langedes juba välja ka Euroopa liigast ning Premier League’is on viimased kaks kohtumist kaotatud.

Optibet pakub Manchesteri punase tiimi võidukoefitsiendiks 1,66 ning see, kes julgeb Burnley triumfile ning (võimaliku) Mourinho järjekordsele spektaaklile panustada, teenib raha 5,5-kordselt tagasi!

scroll to top