fbpx
Close

Kurjad Manchester Unitedi fännid hakkavad klubi esimehe ja omanike vastu bännereid lennutama

Avatar

Ekspeatreener Jose Mourinho ja Ed Woodward. Foto: Reuters/Scanpix

Pärast pettumusterohket suvist üleminekuakent ning kohutava mängupildiga kaotusmängu Brightonile on lühema süütenööriga fännid plaanimas klubi juhtkonna vastast aktsiooni 2. septembril, kui kohtutakse võõrsil Burnleyga. Väikelennukile külge haagitav bänner lendaks üle staadioni, kirjaga “ED OUT – LUHG”, mis tähendaks Ed Woodwardi lahkumise pooldamist ning LUHG on lühend “Love United Hate Glazer” väljendile.

Bännerit loodeti lennutada juba järgmisel esmaspäeval, kui Old Traffordil mängitakse Tottenhami vastu, ent kohaliku aja järgi kl 20 algava kohtumise paiku on õues liiga pime ning bänneri nähtavus olnuks kahtluse all, vahendab Talksport.

Unitedi fännid pole bännerit lennutanud neli ja pool aastat. Viimati sai selle “au” osaliseks Sir Alex Fergusoni määratud isiklik mantlipärija David Moyes, kellele viidi sõnum “WRONG ONE – MOYES OUT”. Algselt “Valituks” nimetatud Moyes ei suutnud end tõestada ja ta tembeldati kui “Vääraks”. Sõnum töötas ning neli mängu hiljem jäi šotlane töötuks.

Nüüd on Woodwardi kord – kas sõnum on piisavalt võimas ning jõuab kohale või suudab United end taasleida? Kuid suvel Jose Mourinhol kulutada keelanud Woodward pole ainus, keda adresseeritakse – Glazerite ehk klubi omanike suunas olev viha tekkis klubi müümise järel, kui Ameerika äripere Glazerid Unitedi üle võtsid. Nende apaatsus jalgpalli suhtes ning klubisse kui kasumit tootvasse ettevõttesse suhtumine on paljud marru ajanud.

scroll to top