fbpx
Pealeht / Inglismaa / AC Milan tahab Arsenali tegevjuhti
Foto: Tlemens/Pixabay

AC Milan tahab Arsenali tegevjuhti

AC Milani uus omanik, investeerimisfirma Elliott Management on sihikindlalt noolimas Arsenali tegevjuhti Ivan Gazidist, kellest soovitakse teha Itaalia moepealinna klubi president. Parema kliimaga kaasneks Gazidisel ka meeldiv palgatõus ning 3,9 miljoni eurone aastapalk on pannud ka Arsenali ametnikud juba leppima faktiga, et tuleb hakata uut presidenti otsima, vahendab The Offside.

Elliotti juht Paul Singer on Gazidise isiklikult välja valinud ning LAV-i päritolu, õigusteaduse kraadiga mees on terve suve olnud Singeri sihikul. Milani praegune president Paolo Scaroni on hetkel lihtsalt kohatäide ning Gazidist nähtakse kui kõige sobivama valikuna. Singer on teadnud juba kümme aastat Arsenalis töötanud Gazidist õige mitu aastat ja on täiesti veendunud, et kunagi MLS-ile tuult tiibadesse lükanud mees teeks AC Milaniga head tööd.

Arsenalile truuks jäänud ametnikku peetakse üheks parimaks Premier League’is mängivate klubide juhtivisikuks, kuid Arsenali omanikumuudatus ning rahalised piirangud võivad ta Itaaliasse meelitada.

popsport.ee

Vaata lisaks

Inglismaa koondise peatreener võtab juhendamisel Sir Alex Fergusonist eeskuju

Inglismaa koondis on peatreeneri Gareth Southgate’i all muutunud nooremaks meeskonnaks, kus kehtib reegel, et kui …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga