fbpx
Close

Hazardi isa: Zidane’i lahkumine võis üleminekule saada saatuslikuks

Avatar

Eden Hazard (vasakul). Foto: AP/Scanpix

Suvine, pikk ja närviline üleminekusaaga Real Madridi ja Chelsea ääreründaja Eden Hazardi vahel võib lõplikult läbi olla. Hazardi jaoks mänginuks Meistrite liiga tiitlikaitsjatega liitumisel suurimat rolli Zinedine Zidane’iga koostöö võimalus, ent prantslase lahkumise järel kadus ka Edeni huvi klubi vahetada, selgitas mängija isa Thierry.

27-aastane Hazard pole sel hooajal veel algkoosseisus alustanud, küll sekkudes kahel korral mängu vahetusest ning viimases kohtumises Arsenali vastu oli belglane omas mahlas, tekitades ka võiduväravani viinud olukorra.

Pikalt Realiga seostatud äärt nähti kui Cristiano Ronaldo mantlipärijana ning diil tundus juba õnnestumas, kuid ikkagi jäi asi katki. “Ma ei saa öelda, miks diil katki jäi. Mitte, et ma ei tahaks, vaid seetõttu, et ma ei tea. Võib-olla oli põhjus Zidane’i lahkumises,” rääkis isa Hiet Nieuwsbladile.

Belglase leping Chelseaga kehtib järgmise suveni ning Londoni sinine klubi tahab väga, et nende täht sõlmiks uue lepingu, vastasel juhul saaks ta juba järgmisel suvel tasuta lahkuda. “Edenil on leping järgmise aasta suveni, kuid ta ei pruugi mitte kunagi liituda Real Madridiga,” jättis isa kõik otsad lahtiseks

scroll to top