fbpx
Close

Busquets vastaste väljaku kvaliteedist: see oli nagu rannajalgpall

Avatar

Suarez-Messi-Dembele. Foto: Reuters/Scanpix

Barcelona asekapten Sergio Busquets kritiseeris Valladolidi koduväljaku kvaliteeti pärast 1:0 võitu. Kuumaastikku meenutanud rohkete mätastega murukate tekitas liigameistritele palju probleeme ning Busquets tulistas kriitikanooli ka La Liga juhtkonna suunas, kes lubasid sellisel väljakukattel üldse mängida.

“Sellisel väljakul oli tõeliselt raske mängida. On lubamatu, et maailma parimat liigat mängitakse sellistes tingimustes. Mõni osa väljakust meenutas mulle rannajalgpallist tuttavaid liivamügarikke,” ütles ta mängujärgses intervjuus.

“Uskumatu, et ükski La Liga ametnik ei käinud seda katet isegi kontrollimas. Sellisel platsil ei saa jalgpalli mängida, olgugi, et mõlemal tiimil olid võrdsed tingimused,” imestas Busquets. Ousmane Dembele väravast saadud võit võinuks lõppeda ka viigiga, kui Keko Gontani pealöök maandus Barcelona väravas, ent videokordus näitas, et Gontani oli löögi hetkel suluseisus. “Õnneks nende värav oli määrustevastane. Videokordused on kõige ausam asi jalgpallis,” kiitis Busquets VAR-i. “Vahel on see sinu, vahel vastaste kasuks.”

scroll to top