fbpx
Close

Newcastle kindlustas Premier League’i püsimajäämise ning peatreener sihib järgmist eesmärki

Avatar

Rafael Benitez. Foto: AP/Scanpix

Newcastle üllatas eile õhtul neli järjestikust võitu võtnud Leicesterit, kui oli Premier League’i tuhkatriinuloo peakangelane pidi harjumuspärasest kolmest punktist sootuks ilma jääma. Võidukas peatreener Rafael Benitez andis mõista, et Newcastle’il on potentsiaali tõusta tugevaks esikümne tiimiks, aga selleks on vaja teha õigeid samme.

Samas pole kindel, kas hispaanlane pikendab lepingut või lahkub klubist. “Olen kõikjal püüdnud võita tiitleid ning selleks, et saaksin siingi triumfeerida, vajame konkurentsivõimelist tiimi. Me ei tohi mõelda, et äkki me suudame võita või pigistame ehk viigi välja, peame olema tugevamad, meil on potentsiaal olla võimsam,” ütles Benitez pärast võitu.

“Terve linn toetab meid, see on imeline. Ma ei ütle, et vajame 200 miljonit naela, aga tehes veidi rohkem õigeid asju, suudaksime võistelda 7-12 kohtadel paiknevate tiimidega. Selleks aga peame asju õigesti tegema. Isegi kui sul on palju raha, siis võid mängijateturul eksida, aga väiksema eelarve juures on eksimisruum veelgi väiksem,” mainis ta.

scroll to top