fbpx
Close

Newcastle’i ründaja kritiseeris oma koduklubi: tahaksin mängida meeskonnas, mis rohkem võitleks

Avatar

Newcastle United. Foto: REUTERS/Scanpix

Newcastle Unitedi ründemängija Miguel Almiron kritiseeris oma praegust võistkonda, mis ei pingutavat piisavalt. Seejuures oli 27-aastase paraguaylase poolt ka vihje võimalikule klubivahetusele.

Newcastle’i hooaeg on Premier League’is äärmiselt raskelt kulgenud. Viimases kuues mängus on jäädud võiduta ja vaid kaks punkti lahutab neid väljalangemistsoonist. Kui juba varasemalt on tema agent vihjanud klubivahetusele, siis nüüd andis Almiron ka ise sellele teemale hoogu juurde.

“Tahaksin mängida meeskonnas, mis rohkem võitleks. Siin olen lihtsalt õnnelik ja tunnen end mugavalt. Mina ja mu perekond tunneme end hästi, püüame välja liiga palju mitte minna. Peame olema tänulikud, et oleme terved. Tunnen end mentaalselt hästi ja tahan  La Albirroja (Paraguay koondise hüüdnimi – toim.) eest mängida,” ütles Almiron ABC Cardinali vahendusel.

Almiron edastas oma kodumaa rahvale ka sõnumi koroonaviirusega seoses, mille tõttu jäi hiljuti Paraguay koondise MM-valikmäng Kolumbiaga ära. “Jumal tänatud selle eest, millist tööd siin, Newcastle’is, on tehtud, et ma saan juba normaalselt treenida. Räägin Paraguay inimestele, et nad oleksid kannatlikud ning tuleksid toime koroonaviiruse probleemiga.”

2018. aastal Newcastle’iga liitunud Almiron on Newcastle’i ründeliinis olnud olulises rollis. Ta on seal pidanud 82 mängu, ehkki väravate arv jäänud pigem kesiseks, mida on 13, ja väravasööte kogunenud viis. Käimasoleval hooajal on ta erinevate sarjade peale 24 kohtumises algkoosseisus platsile jooksnud ja teinud viiel korral skoori.

scroll to top