fbpx
Close

Smalling Messi katkitegemisest: ta teadis, et see oli õnnetus

Avatar

Lionel Messi (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi keskkaitsja Chris Smalling sõnas Meistrite liiga veerandfinaali avamatši eel Barcelonaga, et teab Lionel Messi nõrka kohta, ent ei hakka sellest avalikult rääkima. Kohtumise avapoolajal sõitis inglane Messile õhuduellis sisse ja äsas käega näkku, tekitades Barcelona talismanile tõsise verejooksu.

“Me rääkisime hiljem ja surusime kätt. Ta teadis, et see oli õnnetus,” ütles Smalling BBC-le. “Ma ei teadnud sel hetkel, et võin talle niimoodi pihta minna. Luis Suarez tuli mängu lõpuvile kõlades minu juurde, meil oli põgus vestlus ja ta lihtsalt surus mu kätt ja soovis korduskohtumiseks edu. On tore, kui võid palliplatsil pidada sellist lahingut ja mängujärgselt pälvid austuse,” kiitis ta Barcelona tiimi.

Samuti on Smalling veendunud, et United suudab 0:1 kaotusseisu Camp Noul enda kasuks pöörata. “Kui me jätkame Barcelonas nii, nagu Old Traffordil teisel poolajal mängisime, olles intensiivsed ja tehes nende elu raskeks, siis peame seda takti hoidma. Teadsime, et teisel poolajal ei saanud me täiesti pea ees rünnakule tõtata, sest üks kohtumine seisab veel ees. Peame kindlad olema, et korduskohtumise järel pole meil kahetsusi ning jätame kõik energia platsile,” kirjeldas inglane, kuidas suudaks United poolfinaali edeneda.

scroll to top