fbpx
Close

Neueri filmidebüüt, Gary Neville’i isa, Ronaldo soeng ehk 10 fakti, mida sa ilmselt ei teadnud

Avatar

Foto: Imago/Scanpix

Tegime huvitavate faktidega otsa lahti, kui Alex Songi suur perekond, Dennis Bergkampi hirm ja Didier Drogba võimekus said kajastust. Nüüd on luubi all üks huvitav Arsenali poolehoidja, Manuel Neueri filmidebüüt ja Gary Neville’i isa eriskummaline ja pead vangutama ajav nimi.

Eelmiste faktidega tutvu siin: https://jalgpall24.ee/10-huvitavat-jalgpallifakti-mida-sa-ilmselt-ei-teadnud/

  1. Manuel Neueri häält võib kuulda filmi “Kollide Kompanii” saksakeelses versioonis, kus Bayern Müncheni väravavaht andis oma hääle Frank McCay karakterile.
  2. Kui AC Milani legend, Libeeria koondislane ja praegune Libeeria president George Weah esindas oma koondist, siis ta tihtipeale kattis oma koondisekaaslaste reisikulud.
  3. Šotimaa meistriliiga klubi St. Johnstone on ainus profitiim Suurbritannias, mille nimes on J-täht.
  4. Endise Newcastle’i palluri, Zlatan Ibrahimoviciga tüli norinud Joey Bartoni vend mõisteti õpilase tapmise eest eluks ajaks vangi, kuid ta vabastati kaks aastat tagasi hea käitumise eest.
  5. Prantsusmaa koondist 13 korda esindanud Rio Mavuba sünnitunnistusel on kirjas, et ta sündis neutraalvetes. Nimelt tuli Mavuba ilmale paadis, kui ta perekond põgenes Angola kodusõja eest.
  6. Manchester Unitedi endine paremkaitsja Gary Neville’i isa nimi on Neville Neville.
  7. 1989. aastal vihastas Itaalia klubi Pianta mängija Fernando d’Ercoli pärast punase kaardi teenimist niivõrd, et krabas kaardi kohtuniku käest ja sõi selle ära.
  8. Brasiilia ründekuninga Ronaldo soeng 2002. aasta MM-finaalis tekitas paljudes segadust. Üheks koledaimaks soenguks valitud juukselõikus oli tehtud põhjusega, sest Ronaldo tahtis, et ta poeg suudaks teleekraanilt oma isa ära eristada: nimelt olid enamik koondislasi kiilakad.
  9. Osama Bin Laden olnud tõeline Arsenali fänn, kuid seda pole kunagi ametlikult kinnitatud.
  10. Hispaania ekskoondislane Santiago Canizares jäi MM-ist eemale, sest kukutas lõhnapudeli oma jalale, mille killud vigastasid ta parema jalalaba kõõlust.
scroll to top