fbpx
Close

“Võimaluse korral hülgab Pochettino Tottenhami ja siirdub Manchester Unitedisse”

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: Reuters/Scanpix

Endine Tottenhami mängumees Jermaine Jenas usub, et praegune Tottenhami peatreener, suvel ülitulusa lepingu sõlminud Mauricio Pochettino jätaks võimaluse korral Londoni klubi ja siirduks Manchester Unitedisse või Real Madridi.

Real tundus argentiinlase vastu juunikuus huvi, kui Zinedine Zidane teatas pärast Meistrite liiga võitu, et lahkub ametist. Tottenham aga vastas konkreetse lükkega, kui pakkus oma armastatud peatreenerile tulusat, pikaajalist lepingut, peletades Euroopa valitsejad eemale. Ka Unitedit ja Pochettinot on paari pandud, sest Tottenhamiga head tööd tegev, endine Espanyoli ja Southamptoni loots oleks suurepärane valik Punaste Kuradite etteotsa. Tema hea läbisaamine mängijatega, soov kaasata noormängijaid ning atraktiivne mängustiil on need, mis pakuksid Inglismaa rikkaimale klubile mõtteainet juhul, kui Jose Mourinhoga tuleks koostöö lõpetada.

“Arvan, et United on tahtnud teda juba mõnda aega. See oleks talle väga suur väljakutse, ent arvan, et see oleks, mida Pochettino tegelikkuses tahaks,” ütles Jermaine Jenas Daily Starile. “Ainult Real Madrid ja United on need tiimid, kes talle pinget pakuksid. Lihtne loogika – Klopp ei lähe Liverpoolist kuhugi, Chelsea vahetab peatreenerid nagu sokke ja Chelseaga liitumine keeraks ta suhted Spursiga vussi. Ta on ka öelnud, et Barcelonaga liitumine on välistatud tema Espanyoli-mineviku pärast ehk järele jäävadki United ja Real Madrid,” selgitas Jenas.

“Kui Mourinho lahkuks, siis ma ei imestaks, kui United läheks otsejoones Pochettino uksele koputama. Ja ma imestaks, kui Poch ütleks sellest pakkumisest ära. Aga kui ta lahkuks Spursist ilma ühegi tiitlita, siis see jätaks talle väga mõruda maitse suhu.”

 

 

scroll to top