fbpx
Close

Maradona kiitis Messi otsust võtta koondisest puhkepausi ning jagas vutiliidule õpetussõnu

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Diego Maradona ei mõistnud Argentina koondise kaptenit Lionel Messit hukka tema otsuse eest võtta koondisest puhkepausi, vaid kiitis takka. Samuti jagas vutilegend väljaande Ole vahendusel jalgpalliliidule näpunäiteid, kuidas Barcelona talismaniga ümber käia.

Messi otsus pole esmakordne, sest ka pärast Copa America finaalkaotust Tšiilile ütles ta välja, et lõpetab koondisekarjääri. Veidi hiljem, kui emotsioonid olid jahtunud, vabandas ta ning võttis oma sõnad tagasi. Nüüd, pärast ebaõnnestunud MM-i, võttis Messi koondisest poole aasta pikkuse pausi.

“Ma annaks Messile puhkust. Kui koondisel on mõni mäng Euroopas, siis ma kutsuks ta tiimi. Muidu pole tema väsitamisel mõtet – mingi sõpruskohtumine ei mängi erilist rolli selleks, et istuda lennukile ja lennata üle Atlandi ookeani,” jagas Maradona näpunäiteid.

Samuti tõi Maradona välja kolm nime, kes vääriks kohta Argentina koondise peatreeneritoolil. “Ma valiks “Flaco” Menotti (1978. aastal Argentinaga MM-i võitnud, 79-aastane peatreener – toim.), sest Diego Simeone ei tuleks isegi hullumeelse palga eest seda jama siin klaarima ning Mauricio Pochettino teenib Tottenhamis suurt raha ja jätkab sealset projekti. Muid treenereid, kes võiks tiimi üle võtta, ei ole,” oli vutilegend konkreetne.

scroll to top