fbpx
Close

Napoli hooaega päästma? Dybala: Gattuso on mind kõvasti aidanud

Avatar

Paulo Dybala. Foto: Imago Images/Scanpix

Torino Juventuse argentiinlasest ründaja Paulo Dybala ütles Tuttosporti vahendusel, et praegune Napoli peatreener Gennaro Gattuso oli talle karjääri alguses suureks abiks.

Dybala on käimasoleval hooajal liiga liidri Juventuse eest käinud platsil 18 Serie A mängus, löönud viis väravat ja andnud seitse väravasöötu. Itaalias 2012-2015 ka Palermot esindanud mängumees võiks kindlasti veelgi paremaid numbreid näidata, aga konkurents on meeskonnas suur, kelle seas mõistagi Cristiano Ronaldo ja Gonzalo Higuain. Samal ajal on Napoli suurtes raskustes, olles alles 11. kohal ja Juventusest 27 punkti kaugusel. Kui suvel spekuleeriti, et Dybala võib Juventusest lahkuda, siis nüüd andis ta ka sellele kerge vihje Gennaro Gattusoga seoses, kellest sai Napoli peatreener pärast Carlo Ancelotti vallandamist.

“Ta on hull, aga heas mõttes. Ta aitas mind Palermos palju, isegi kui see oli lühikest aega. Mul on temaga koostööst palju häid mälestusi. Mõned neist pole nii toredad. Näiteks treeningutel ja löögid, mida temalt mängudes sain. Aga see oli nii, nagu tema tegema pidi. Tõde on see, et tundsin end temaga koostööd tehes väga hästi,” ütles 26-aastane Dybala.

scroll to top