fbpx
Close

Vihje klubivahetusele? Mbappe: Zidane oli mu iidol

Avatar

Kylian Mbappe. Foto: Imago/Scanpix

Paris Saint-Germaini prantslasest ründestaar Kylian Mbappe rääkis, et praegune Madridi Reali peatreener Zinedine Zidane oli talle noorena eeskujuks, mis andis nüüd jällegi mõnevõrra hoogu juurde teemadele, et Mbappe vahetab klubi.

21-aastane Mbappe on taas märkimisväärset hooaega tegemas, olles PSG eest 22 mänguga 21 väravat löönud ning sammumas jõudsalt oma neljanda Prantsusmaa meistritiitli suunas. Ihaldatud Meistrite liiga karikas on kahtlemata raskem ülesanne, sest viimastel aastatel on klubi kaheksandikfinaalis konkurentsist langenud ja tänavu tuleb seljatada selles etapis Dortmundi Borussia. Oma minevikust rääkides kinnitas Mbappe, et tähtsat rolli suurde jalgpalli jõudmisel mängis tema jaoks Zidane.

“Noh, mul on see faas (tippmängijaid, keda eeskujuks seada) olnud. Lapsena oli selleks Zidane. Kui oled poiss ja prantslane, siis on su iidol Zidane. Pärast seda oli Cristiano Ronaldo ja mul on piisavalt õnne olnud, et temaga kohtuda. Seejärel tuli Brasiilia Ronaldo oma mängustiili poolest. Tahan jätta sedasorti jälje oma väärtustest, jätta sõnum jalgpalliajaloost,” ütles Mbappe, kes jahib käimasoleval hooajal Meistrite liiga võitu, EM-i võitu ja loodab triumfeerida Prantsusmaa koondises ka Jaapanis toimuvatel suveolümpiamängudel.

scroll to top