fbpx
Close

Milline värav on Messi meelest tema karjääri ilusaim?

Avatar

Suarez-Messi-Dembele. Foto: Reuters/Scanpix

Barcelona talisman Lionel Messi on klubi eest löönud rekordilised 552 väravat. Argentiinlane on löönud oma karjääri jooksul meeletult ilusaid ja ülitähtsaid väravaid. Milline on aga tema meelest see kõige ilusam?

30-aastane Messi on sõitmas oma järjekordsele suurturniirile, kui Argentina unistab MM-i võidust. 32 aastat pole tiitlit suudetud pea kohale tõsta ning see on ainus triumf, mis lahutab Messit Diego Maradonast endast. FIFA ametlik kanal intervjueeris Messit ja küsis temalt õige mitu küsimust.

Messi jaoks on parim staadion ilmselgelt Camp Nou ja elu parim otsus oli Barcelonasse jäämine, kui olid rasked ajad: noorena Hispaaniasse tulek ning ema lahkumine Lioneli juurest tegid poisi elu väga keeruliseks. Kolm parimat puurivahti, kelle vastu ta on mänginud, ei üllata – Manuel Neuer, Gianluigi Buffon ja Iker Casillas on need nimed, kelle Messi ära mainib.

Kuid ilusaim värav pole mõni tabamus El Clasicos või diegomaradonalik soolovärav, vaid hoopis tema pealöök Meistrite liiga finaalis Manchester Unitedi võrku:

scroll to top