fbpx
Close

Inglismaa võib endale juurde saada ühe hullumeelse peatreeneri

Avatar

Foto: SIPA/Scanpix

Inglismaal Championshipis mängiv Leeds on uue peatreeneri otsinguil: ühendust on võetud nii Leicesteri tiitlini viinud Claudio Ranieri kui endise AC Milani ründetuusa Pippo Inzaghiga, ent kaalukauss on kaldumas “El Loco” ehk “hullu” hüüdnime kandva Marcelo Bielsa poole.

62-aastane on teadatuntud oma sirgjoonelise iseloomu ja äkilisuse poolest, kes nõuab oma palluritelt meeletult. Ründav mängustiil ja meeletu energilisus iseloomustab Bielsa taktikat, kuid tihtipeale on tema tiimid hooaja teises pooles ära vajunud, sest pallurid ei jaksa meeletut tempot lõpuni hoida.

Samuti on Bielsa kasutanud eriskummalisi treeningmetoodikaid, näiteks treenis ta kaitsjaid ja ründajaid erinevatel kellaaegadel – oli juhuseid, mil kaitsjad ei näinudki trennis ühtki ründajat.

Viimati oli ta Lille’i peatreener alates 1. juulist, ent novembri keskel sai argentiinlane kehvade tulemuste tõttu sule sappa. Sellest hoolimata on Leeds temast huvitatud ning läbirääkimised käivad. Ametlik teadaanne võib saabuda uue nädala alguses, vahendab Gianluca di Marzio.

scroll to top