fbpx
Close

Mauro Icardi nõuandja: PSG tahab teda meeskonda jätta, aga Napoli on igal aastal huvi tundnud

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Tänavuseks hooajaks Milano Interist laenulepingu alusel Pariisi Saint-Germaini siirdunud argentiinlasest ründaja Mauro Icardi on tema nõuandja Letterio Pino sõnul jäämas ka tulevaks hooajaks pigem Prantsusmaale kui naasmas Itaaliasse.

Jutud on liikunud, et PSG ei kavatse 70 miljoni euro suurust summat tasuda, et Icardit meeskonda jätta ning mees liiguks seega tagasi Interisse. Samas on 27-aastane mängumees Interiga sisuliselt sillad põletanud ja ka Pino usub, et määravaks saab Icardi enda soov, mis oleks igal juhul Ligue 1’is jätkata.

“(PSG spordidirektor) Leonardo teadis, mida Mauro suudab hooaja vältel endast anda. Ta ei mänginud mõningates Meistrite liiga mängudes, kuid see oli vaid seepärast, et PSG-s oli veel 18 väga head mängijat. Mu arust Leonardo tahab tema jäämist ja ma loodan, et PSG ka teeb seda. Selline plaan igal juhul on. Mauro paneb kõik end armastama. Need, kes teavad teda, räägivad tema kohta vaid head, nii professionaali kui ka inimesena,” rääkis Pino Radio Kiss Kiss vahendusel.

Napoli huvi Icardi osas Pino ümber ei lükanud. “Aurelio De Laurentiis ja Cristiano Giuntoli on endast alati kõik andnud, et tuua Icardi Napolisse. Eelmisel suvel oli Napoli õiges kohas valel ajal, sest Mauro tahtis Interisse jääda ning ei tahtnud fänne reeta. President De Laurentiis on püüdnud teda mitmeid aastaid palgata. Praegu, kogu austusest PSG suhtes, on Icardil huvi Pariisi jääda. Kui PSG ei kasuta võimalust teda Interist välja osta, on tal võimalus teha õige otsus koos Wanda Naraga (Icardi abikaasa ja ühtlasi tema agent – toim.). Napoli on Itaalia jalgpalli täiuslikkuse klubi. Icardi pole kunagi varjanud imetlust nende ja Diego Maradona suunas. See, et Interi kapten läheks Torino Juventusesse, tundub väljamõeldisena. Ma ei näe, et see oleks kuigi teostatav, ilmselgelt tegeleb Wanda nende asjadega. Viimased kõnelused Icardi ja Napoli vahel jäävad eelmisesse suvesse, misjärel hooaeg lõppes. Nüüd mõtleb nende president hooaja, mitte mängijateturu peale,” lisas Pino.

scroll to top