fbpx
Close

Mandžukic tegi “kokkuleppe” ja ei treeni koos teiste Juventuse mängijatega

Avatar

Mario Mandžukic. Foto: Imago Images/Scanpix

Horvaatia koondise ründaja Mario Mandžukici talvine üleminek Torino Juventuse meeskonnast Manchester Unitedisse on muutumas aina tõenäolisemaks ning kerge vihje andis sellele nüüd ka Juventuse peatreener Maurizio Sarri. Lisaks Mandžukicile on Unitedi radaril ka endine Liverpooli mees Emre Can.

2015. aastast Juventust esindav Mandžukic on sisuliselt Sarri plaanidest maha kantud, sest klubisse jõudis tagasi Gonzalo Higuain ning tänavuseks hooajaks ei kaasatud horvaati ka Meistrite liiga plaanidesse. Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer ütles hiljuti, et talvise üleminekuakna sees kavatsetakse igal juhul uus ründaja meeskonda tuua. 33-aastane Mandžukic oleks vägagi reaalne variant ja laupäevasest Serie A matšist Bologna vastu jäi ta samuti eemale, kusjuures käimasoleval hooajal pole ta veel ühtegi mänguminutit teinud valitseva Itaalia meistri eest kaasa. Juventuse peatreener Sarri selgitas seda üpris huvitava lausega: “Mario Mandžkic ei treeni koos teiste mängijatega seoses kokkuleppega, mis tal on klubiga.”

Juventus võib teisegi mängumehe talvel Unitedisse saata. Nimelt on aastatel 2014-2018 Liverpooli esindanud sakslasest poolkaitsja Emre Can sarnaselt Mandžukicile tuttavas olukorras, olles Meistrite liiga koosseisust kõrvale jäetud. Hiljuti Saksamaa koondisega ka Eestis käinud ja kohtumise punase kaardiga lõpetanud Can ütles septembris klubis oleva olukorra kohta: “Fakt, et ma pole Meistrite liigas koosseisus, on äärmiselt šokeeriv. Peamiselt seetõttu, et alles eelmisel nädalal lubati mulle midagi täiesti teistsugust. Mul oli suvel teiste klubidega läbirääkimisi ning üks Juventusesse jäämise põhjuseks oli mängida Meistrite liigat. Seejärel helistasid nad mulle ning vestluse käigus, mis ei kestnud minutitki, öeldi mulle, et ma pole nimekirjas. Nad ei selgitanud ka seda otsust.”

scroll to top