fbpx
Close

Manchester Unitedi sihtmärk Maguire ei ilmunud treeningule

Avatar

Harry Maguire. Foto: Reuters/Scanpix

Leicesteri poolt 80 miljoni euro väärtuseks hinnatud keskkaitsja Harry Maguire ei ilmunud täna treeningule, vahendab Sky Sports. Inglismaa koondislane andis personalile teada enda haigestumisest, mis annab kuulujuttudele vaid hoogu juurde.

Pallur on klubile teada andnud, et soovib sel suvel siiski Unitediga liituda ning Premier League’i parim õhuvõitleja on Ole Gunnar Solskjaeri primaarne sihtmärk, nõudes klubi juhtkonnalt diil kiiresti lukku lüüa. See tõotab tulla aga keerukas ülesanne, sest klubid pole omavahel suutnud üleminekusummas kokkuleppele jõuda – Leicester olevat tõstnud hinna suisa 90 miljoni peale.

Treeningul võttis juhtohja üle Maguire’i partner Wes Morgan, kes kiitis koondislase palliga mängimise oskust. “Vanasti ei pidanud keskkaitsjad oskama rünnakut üles ehitada. Nüüd on näha, et just keskkaitsjad teevad mängu jooksul kõige rohkem pallipuuteid. Harry on suutnud selle uuele tasemel viia. Ta suudab palli vastastest läbi sööta ning saab vähese ruumiga hakkama. Olen õnnelik, et ta mängib Leicesteris,” ütles 2015/16 hooajal sinisärkidega meistriks tulnud kaitsja.

scroll to top