fbpx
Close

Endine Chelsea kaitsemängija hoiatas Koulibalyt: on mitmeid põhjuseid, miks Unitedisse mitte minna

Avatar

Mohamed Salah (vasakul) ja Kalidou Koulibaly. Foto: AFP/Scanpix

1996-2001 Londoni Chelseat esindanud ja 50 korral ka Prantsusmaa koondise särgis platsile jooksnud endine keskkaitsja Frank Leboeuf soovitab Napoli meeskonnas samal positsioonil pallival Kalidou Koulibalyl klubivahetuse korral Manchester Unitedisse mitte minna.

United pakkus kuuldavasti juuni alguses Napolile Koulibaly eest 80 miljonit eurot, mis küll lükati Itaalia tippklubi poolt tagasi, aga see andis selge signaali, et United soovib keskkaitsesse lisaks Harry Maguire’ile veel üht maailmaklassist mängumeest. Leboeuf aga leiab, et Punased Kuradid pole hetkel need, mis varasemalt, ja seal poleks Koulibalyl võimalik tiitleid võita. Selle asemel soovitab prantslane 29-aastasel Senegali koondislasel kaaluda Liverpooli, Chelseat võit Ligue 1’i hiidu Pariisi Saint-Germaini.

“Ma ei paluks tal kunagi mitmetel põhjustel Manchester Unitedisse minna. Tahan, et ta võidaks nii mõndagi ja arvan, et Manchester United pole see klubi, mis kunagi oli. Nad pole valmis võitma. Arvan, et Liverpool sobiks talle hästi. Koos Virgil van Dijk’iga oleks see fantastiline. Pariisi Saint-Germain samuti, olla keskkaitses koos Marquinhosega. Nii oleks seal kaks head keskkaitsjat,” rääkis 52-aastane Leboeuf ESPN-i vahendusel.

“Arvan, et Chelsea vajaks Koulibaly-sugust mängijat. Ma ei tea, kas ta ise oleks sellest huvitatud, aga isegi kui neil juba on kaks väga head keskkaitsjat, siis arvan, et Koulibaly kuulub täiesti teisele tasemele ja sobiks sinna väga hästi. Tean, et teda seostatakse Liverpooliga. Van Dijk ja Koulibaly taga – sellest kujuneks ilmselt järjekordne Punaste hooaeg. Teatud hetkedel pead tegema valiku. Küsimus oli “Mis oleks Koulibalyle parim?” ja vastus oleks, et kindlasti koos Van Dijkiga. Ja kui sa oled kaitsemängija nagu Koulibaly, siis sellest saaks maailma parim kaitsepaar.”

scroll to top