fbpx
Close

Ühe ajastu lõpp: Manchester Unitedi legend riputas putsad varna

Avatar

Foto: Mulamiszczu/Pixabay

38-aastane Patrice Evra andis täna mõista, et tema 20 aasta pikkune tippvutikarjäär on lõppenud. AS Monacos end Manchester Unitedi radarile mänginud, Inglismaa vutigigandi leeris kõik võites end absoluutsesse tippu mängitanud prantslane taaselustas oma karjääri veel Juventuses, aidates tiimi Meistrite liiga finaali ning lõpetades West Ham Unitedis.

Senegalis sündinud Prantsusmaa koondislane sai kirja 81 mängu Gallia Kukkede eest, kuid tekitades 2010. aastal suure tüli peatreeneri Raymond Domenechiga, mis lõppes juhendaja vallandamisega ning tema ülestõus koondise personali vastu tõi Evrale viiemängulise keelu.

Klubimaastikul võitis ta viiel korral Premier League’i, ühe Meistrite liiga, kahel korral Itaalia kõrgliiga ning kuulus 2009. aastal maailma jalgpalli sümboolsesse koosseisu. Nüüd on see kõik seljataga. “Mu mängijakarjäär on ametlikult lõppenud. 2013. aastal hakkasin treeneripabereid tegema, nüüd tahan B-kategooria lõpetada ning UEFA A-kategooriat püüdma minna,” ütles prantslane meediale.

 

scroll to top