fbpx
Close

Kaks põhitiimi meest ei astunud Manchester Unitedi lennukile, kas üleminekud on soolas?

Avatar

Romelu Lukaku ja Paul Pogba Pariisis võimsat tagasitulekut tähistamas. Foto: Reuters/Scanpix

Peatreener Ole Gunnar Solskjaer andis eelmise hooaja lõpus mõista, et mitu mängumeest leiavad endale uueks hooajaks teise klubi, kus jalgpalli mängida. Viimaste nädalate jooksul on jalgpallirubriike täitnud Romelu Lukaku, Antonio Conte ja Milano Interi nimed, mis Belgia koondislast jätkuvalt Itaaliasse viivad.

Kui veidi aega tagasi tundus, et Inter ei jõua Manchester Unitediga summa osas kuidagi kokkuleppele, kuigi Conte nõuab, et klubi tooks sel suvel Lukaku Milanosse, siis täna andis Solskjaer selge teate, jättes ründaja lennukist maha. United lendab Norrasse, kus kohtutakse Kristiansundiga. Kas diil Interiga hakkab lukkulöömisele lähenema?

Kui Lukakut vaevavat pisivigastus, mis tegelikult teda Sky Sportsi andmetel mängimast ei takista, siis teist mängumeest, keda lennukisse ei oodatud, Matteo Darmiani “vaevab” vaid klubi soov teda müüa. Itaalia koondislast eeldatakse tuleval hooajal näha enda kodumaal. Pärast paremkaitsja Aaron Wan-Bissaka saabumist ei tõota Darmianil erilist mänguaega Unitedi särgis tulevat ning niigi viimastel hooaegadel enamasti pingil istunud itaallane võib lõpuks Inglismaalt lahkuda.

Väärimist mainib ka Paul Pogba, kelle saatus pole sugugi veel lahtine – teda jälitavad nii Real Madrid kui Juventus ja prantslane sooviks ise naasta Itaaliasse. Viimaste andmete kohaselt on Juve nõus pakkuma Unitedile mitut mängumeest eesotsas Joao Cancelo ja Douglas Costaga, et üleminekusummat kahandada.

scroll to top