fbpx
Close

Liverpooli hooajaeelsed sõpruskohtumised läksid aia taha, kuid Klopp ei tunne muret

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: Reuters/Scanpix

Kolm kaotust ja üks viik lõpetasid Liverpooli hooajaeelsed sõpruskohtumised, kui Napolile jäädi alla 0:3. Kõigest hoolimata ei tunne peatreener Jürgen Klopp mingit pinget, vaid on pigem rahulik. Säärased tulemused tekitavad hoopis vastastes petlikku muljet, mis näitab Liverpooli tegelikkusest nõrgemana.

Mohamed Salah, Alisson, Sadio Mane ja Roberto Firmino pole siiani tiimiga liitunud, puhates koondisega seotud turniiridest ning Xherdan Shaqiri ja Naby Keita ravivad vigastusi. Kuus puuduvat mängumeest teevad Kloppi aga murelikuks. “On tavapärane jääda mõnest mängijast suvel ilma, kuid nad pole isegi meiega treeninud ja naasevad alles mõni päev enne või pärast hooaja algust ning see pole hea,” ütles sakslane Sky Sportsile.

“Oleme aga teised mängijad suutnud võimalikult hästi ette valmistada. Peame hakkame kohe hooaja alguses võitlema ning kõik mängu panema. Kui vastased meid aga analüüsivad, siis nad arvavad, et meie alistamine saab olema kerge ülesanne, ent järgmisel nädalal oleme juba teine loom,” vihjas ta Community Shieldi matšile Manchester City vastu, mis leiab aset järgmisel pühapäeval.

 

scroll to top