fbpx
Close

PUHASTUS: lisaks Alexisele, Lukakule ja Smallingule saadab Manchester United VEEL ühe mängija Itaaliasse!

Avatar

Matteo Darmian. Foto: AFP/Scanpix

Alexis Sanchez laenati, Romelu Lukaku müüdi Milano Interisse ning belglane skooris oma debüüdil Lecce vastu; Chris Smallingu karjäär jätkub Itaalia pealinna Rooma suurklubis AS Roma ning sellega Manchester Unitedi müügid-laenud veel ei piirdu. 2. septembril sulguv üleminekuaken annab võimaluse teha ühe kaitsja veel rahaks, kui paremkaitsja Matteo Darmian on läbirääkimistes ühe Serie A klubiga.

Manchester Evening Newsi andmetel on diili lukkulöömine lähedal ning soosingust välja langenud 29-aastane itaallane soovib naasta kodumaale. Tema vastu tundsid eelmisel suvel huvi Juventus, Napoli ning ka Inter, ent toona ei pakkunud keegi neist Unitedi meelest piisavat summat.

Ole Gunnar Solskjaer näitab oma sirgjoonelist suhtumist pingimeeste suhtes ning hetkel peaks paremkaitses oma võimaluse saama muidu keskkaitses mänginud Eric Bailly või talendikas kaitsemängija Ethan Laird. Hetkel Unitedi U-23 tiimi kuuluv Inglismaa U-18 koondislane sai kuu alguses täisealiseks, kuid tema kiirus ja osavus on püüdnud ka norralasest esindustiimi lootsi pilku.

scroll to top