fbpx
Close

Liigarivaalidest suurema loosiõnnega õnnistatud Manchester City on Meistrite liiga peafavoriit!

Avatar

Bernardo Silva ja Raheem Sterling. Foto: Reuters/Scanpix

Eile õhtul loositi 2019/20 hooaja Meistrite liiga alagrupid. Suurt surmagruppi nagu mullu, kui Barcelona, Milano Inter, Tottenham ja PSV mõõgad ristasid, ei tule ja kõikidel Premier League’i klubidel peale Tottenhami on käte kokkulöömiseks põhjust.

Liverpool kohtub taas Napoliga ning peab mängima läbi ka Austria meistri Red Bull Salzburgi ning Belgia tiitlikaitja Genkiga; Euroopa liiga võitnud Chelsea mängib Valencia, Lille’i ja eelmise hooaja suurüllataja Ajaxiga; Manchester City mängib jälle Donetski Šahtjoriga, Zagrebi Dinamo ning Meistrite liiga debütandi Atalantaga.

Tottenham aga võtab mõõtu Baierimaa gigandi Müncheni Bayerniga ning ees seisavad kaks väga ebameeldivat võõrsilmängu Belgradis ning Piraeuses, kus kodufännid panevad iga suurklubi jala tugevalt värisema. Eelmisel hooajal langes Belgradi Crvena zvezda vastu Liverpool, jättes kõik edasipääsuvõimalused viimasesse vooru, kui väljalangemisele oldi Napoli vastu üüratult lähedal. Kas serblased suudavad võtta ka Tottenhami skalpi?

Optibet näeb Manchester Cityt suurfavoriidina – nende võidu tõenäosuseks on lausa 23 %. Liverpool on Barcelona järel kolmandal kohal ja tiitli kaitsmine läheb läbi 14 % tõenäosusega. Chelsea võimalused on väga kesised ning Frank Lampardist erilise ime kordasaatmist ei oodatagi. Ka Optibet ei näita neisse erilist usku – võiduprotsent on vaid kolm! Eelmisel hooajal finaali jõudnud Tottenham aga on veidi paremas seisus, kui nende võiduprotsent on lausa neli.

Vaata kõiki Meistrite liiga koefitsiente SIIT.

Esimene voor leiab aset 17. septembril, kui kell 22 mängib Chelsea Valenciaga ning Napoli Liverpooliga.

 

 

scroll to top