fbpx
Close

Klopp on Meistrite liiga osas pessimistlik: ma ei näe inglise klubisid domineerimas

Avatar

Võidukas Liverpool eesotsas Jürgen Kloppiga. Foto: Imago Images/Scanpix

Eelmisel hooajal tegid Premier League’i klubid Euroopas ülipuhta vuugi, kui nii Euroopa- ja Meistrite liiga finaalides kohtusid omavahel ainult inglise kõrglliigameeskonnad: Liverpool alistas Meistrite liiga finaalis Tottenhami, Chelsea Euroopa liiga finaalis Arsenali.

Erakordne hooaeg aga oli Meistrite liiga tiitlikaitsjate peatreeneri Jürgen Kloppi meelest tõeline vedamine ning ei usu, et sel hooajal võiks samasugune sündmus korduda. “Meeskondade tase on nii kõrge, et ma pole kindel uuesti finaali jõudmises. Mul poleks finaalis mängimise vastu küll midagi, kuid ma ei näe meie või teiste liigakaaslaste domineerimist Euroopas. Paljudel tiimidel on väga hea šanss võita,” hindas ta enda tiimi võimalusi pigem kasinateks.

Kloppi sõnul on teine loosipott ajaloo tugevaim, kui lisaks Tottenhamile jõudsid sinna mõlemad Madridi suurklubid Real ja Atletico, Napoli ja Dortmundi Borussia. “Nad kõik peaksid olema esimeses loosipotis, kuid siin pole piisavalt ruumi. Ka kolmas pott on ülitugev ning neljandas on RB Leipzig… lihtsalt vau! Juventus on ülitugev, PSG ka. Real Madrid ei anna alla, Müncheni Bayern täiendas ridu Ivan Perišici ning Philippe Coutinhoga, mis annab neile palju juurde,” loetles ta tiitlinõudlejaid.

Meistrite liiga loos algab täna õhtul kell 19.00.

scroll to top