fbpx
Close

Raiola tõmbas järjekordselt sae käima: Juventus on endiselt Pogba’ südames

Avatar

Mino Raiola. Foto: LaPresse/Scanpix

Jalgpallimaailma tuntuim mängijate agent Mino Raiola rääkis oma kliendi Paul Pogba’ tulevikust ning kuigi enamike jaoks ilmselt tundub, et prantslane on Manchester Unitedis õnnelik, siis Torino Juventusesse siirdumine võib lähima aasta jooksul reaalsuseks saada.

Pogba’l on käimas tema lepingu viimane aasta, misjärel saaks 28-aastasest poolkaitsjast vabaagent. Tihti on teda seostatud Pariisi Saint-Germaini minekuga, kuid Juventusest on samuti palju juttu, kus ta pallis perioodil 2012-2016.

“Paul Pogba on juunis lepinguta. Räägime seega Manchesteri poolega ja saab näha, mis juhtub. Juventus on endiselt tema südames. Võimalus on olemas, et Pogba naaseb Juventusesse, aga see sõltub samuti Juventusest endast,” ütles Raiola Pogba’ kohta, kelle nimele on käimasoleva hooaja esimese nelja Premier Legaue’i mänguga seitse väravasöötu kogunenud.

Raiola on siiski ka varasemalt küllaltki konkreetsete väljaütlemistega esinenud, ent siiani pole need eriti Pogba’ puhul paika pidanud. Näiteks sõnas itaallane 2020. aasta detsembris: “Paul Pogba’ ja Manchester Unitedi vahel on kõik läbi. Paul on seal õnnetu ja ta pole enam võimeline end selliselt väljendama, nagu ta tahaks ja nagu temalt oodatakse. Paul vajab uut meeskonda, keskkonna vahetust.”

scroll to top