fbpx
Close

Endine Bayerni ja City mängumees: Coutinho võiks Manchester Unitediga liituda

Avatar

Philippe Coutinho. Foto: Pixathlon/Scanpix

Müncheni Bayerni süsteemist tuule tiibadesse saanud ja karjääri jooksul lisaks Saksamaa tippklubile veel Manchester Unitedit ning Manchester Cityt esindanud endine Inglismaa koondise poolkaitsja Owen Hargreaves usub, et Philippe Coutinho on Premier League’i naasmas, kui just Barcelonas midagi erakordset ei juhtu.

Coutinho siirdus 2018. aasta talvel Liverpoolist Barcelonasse 120 miljoni euro eest, mis on jalgpallis suuruselt viies üleminek läbi ajaloo. Hispaaniasse tulles arvati, et temast saab vääriline asendus Pariisi Saint-Germaini lahkunud Neymarile, kuid lõpuks jäi brasiillane seal täielikult varju ja on hetkel laenul Müncheni Bayernis. Hargreavesi arvates pole Coutihno Barcelonasse siiski tagasi minemas ega ka Bayernis tuleval hooajal jätkamas. Kuuldavasti on huviliste seas Londoni Chelsea ja ka Tottenham Hotspur, aga kui just Liverpool ei otsusta oma endist mängumeest Anfieldile tagasi tuua, siis võiks Hargreavesi sõnul Courinho liituda Manchester Unitediga.

“Mulle meeldib tema mängustiil ja mulle meeldib ta ka mängijana. Ilmselgelt pärast Liverpoolist lahkumist on tal käsil olnud keeruline periood. Barcelonas tal asjad ei sujunud ja ka Byernis polnud kuigi hästi, aga aega on veel piisavalt ja ma ei kannaks teda maha. Sooviksin teda uuesti Premier League’is näha. Ta suudaks paljud meeskonnad paremaks teha. Inglismaa klubid on ilmselt ainsad, kes suudavad ta palgata ja olgem ausad: kui ta siin pallis, siis oli teda paras unistus jälgida,” rääkis Hargreaves BT Sporti vahendusel.

“Kui üldse Liverpoolil keegi mängijates puudu on, siis oleks see number kümme. Tean, et nad tõenäoliselt kedagi sellist ei vaja, sest esikolmik on sedavõrd hea ja keskväljal on samuti tasakaal olemas. Palju kuulujutte on Chelsea ja Manchester Unitedi osas. On mitmeid meeskondi, kus kui mina oleksin spordidirektor, siis kinnitaksin, et tema nimi on paberil ühe variandina kirjas. Küsimus on selles, kas ta tuleb uuesti laenule või ostetakse ta ära, sest näib, et Barcelonasse ta ei jää.”

“Ideaalses maailmas ma arvan, et nad (Bayern) lootsid, et sellest saaks asja, kuid ei saanud. Ilmselt oli see tingitud suuresti Thomas Müllerist, kelle mänguvorm on lihtsalt liiga hea olnud. Ta on kogu Bundesliga peale üks parimaid mängijaid olnud. Ta suudab igat mängu mõjutada ja sul on tema puhul olemas mängija, kes suudab igas matšis lüüa kaks väravat ning olla osaline kahe värava löömises. Varasemalt tegutses Bayern kolme keskväljamehega ja ideaalis oleksid nad ka Countinhot kasutanud, kuid Mülleril on Bundesligas enim väravasööte ja Meistrite liigas Stamford Bridge’il Chelsea vastu oli ta uskumatult hea,” lisas Kanadas sündinud 39-aastane Hargreaves.

scroll to top