Bayern naasis pausilt mõneti raske võiduga, Köln mängis eduseisu maha

Robert Lewandowski. Foto: SIPA/Scanpix

Saksamaa kõrgliiga jätkus pärast koroonaviirusest tingitud pausi pühapäeval kahe kohtumisega. Müncheni Bayern võttis liiga uustulnuka Berliini Unioni üle võidu, Köln ja Mainz viigistasid.

Thomas Müller avas 19. minutil Bayerni poolelt küll skoori, aga oli seda tehes suluseisus ning videokohtuniku abiga tabamus tühistati. Robert Lewandowski 40. minuti penalti oli aga määrustepärane ja 80. minutil vormistas prantslasest äärekaitsja Benjamin Pavard lõppskooriks 2:0.

Kölni meeskond asus Mainzi vastu kodus juba kuuendal minutil Mark Uthi väravast juhtima ja Florian Kainz suurendas eduseisu kahele. Sellega polnud külalised aga murtud, kui Taiwo Awoniyi vastas 61. minutil ja Pierre Kunde Malong seadis ligi veerandtunni möödudes viigiseisu jalule ning punktid läksid lõpuks jagamisele.

Bayern oli tabeliliider 58 punktiga, edestades lähimat jälitajat Dortmundi Borussiat nelja silmaga. Köln jätkab 33 punktiga kümnendal, Berliini Union 30 punktiga 12. ja Mainz 27 punktiga 15. kohal.