fbpx
Close

Liverpoolist Juventuse kaudu Hispaania keskmikusse? Can’i eest tehti esimene pakkumine

Avatar

Emre Can. Foto: imago images/Scanpix

Endise Liverpooli poolkaitsja Emre Can’i jaoks pole karjäär Itaalia meistermeeskonnas Torino Juventuses plaanipäraselt kulgenud ning viimaste uudiste kohaselt võib Saksamaa koondislane maanduda Hispaania kõrgliigas, kuid mitte mõnes sealsetes tippklubides.

25-aastane Can on käimasoleval hooajal Juventuses kõigest 150 mänguminuti jagu palliplatsil viibida saanud ning ühtlasi jäeti ta Meistrite liiga koosseisust välja. Hiljuti tunnistas mees, et kui olukord ei muutu, siis tuleb lahkuda. Kuigi huvilisi on mitmeid, siis Calciomercato kirjutab, et mullune Hispaania kõrgliiga kümnes meeskond Real Betis on esimene klubi, mis teinud pakkumise, et Can ära tuua. Kuuldavasti otsivad nemad asendust Portugali koondislasele ja endisele Lissaboni Sportingu võtmemängijale William Carvalhole, kes on vigastuse tõttu jätnud enamiku käimasolevast hooajast vahele.

Can’i huviliste sekka kuuluvad siiski ka paljud suurklubid. Hispaania meedias seostatakse teda Barcelonaga, kust on kõigi eelduste kohaselt lahkumas Horvaatia koondislane Ivan Rakitic. Ühtlasi on märku andnud ka Can’i endine koduklubi Müncheni Bayern ja mõned nädalad tagasi seostati teda isegi Manchester Unitediga ehk Inglismaa kõrgliigasse naasmisega. Mõistagi on olukorraga kursis ka Prantsusmaa gigant Paris Saint-Germain.

scroll to top