fbpx
Close

Zidane Bale’i olukorrast: liiga palju juttu, peame jalgpallile keskenduma

Avatar

Kõnealune Walesi lipp, millega Gareth Bale on omale tuntust kogunud. Foto: Reuters/Scanpix

Madridi Reali peatreener Zinedine Zidane rääkis pressikonverentsil, et meeskonna ühe tähtmängija Gareth Bale’iga kavatseb ta arvestada, kuigi viimasel ajal on ründaja silma paistnud erinevate platsiväliste tegevustega, mille seas ka klubi kritiseerimine.

Bale on varasemalt öelnud mitmes intervjuus välja, et teda huvitab golf ja saanud siit ka mõnes mõttes mõnitava märgi külge. Viimases EM-valikmängus, kui Walesi koondis alistas Ungari, paistis 30-aastane Bale silma järjekordse “tembuga”. Nimelt esitles ta kõigile oma kodumaa lippu, mille peal oli kirjas “Wales. Golf. Madrid.” ja allpool lause “Selles järjekorras”. Selgelt andis mängumees mõista, mida ta oma olukorrast Realis arvab, kus on temast vahepeal soovitud vabaneda, õhus on olnud üleminekud ja räägitud ka tülist Zidane’iga. Tänavuse hooaja alguses olukord veidi leebus, kuid segadust on tekitanud Bale’i otsus esindada kahel korral Walesi koondist, aga vahepealsetel perioodidel on ta vigastustega eemal olnud. Zidane kinnitas, et teda huvitab ainult see, mida Bale väljakul teeb.

“Palju juttu on olnud, mida ta tegi, aga peame jalgpallile keskenduma. See teema on liiga suureks paisunud. Vaatan vaid seda, mida ta meile väljakul suudab juurde anda ja mitte seda, mida ta mujal on öelnud. See ei huvita mind. Usun, et temast saab meile taas vajalik mängija. Ta on tähtis lüli, kui on vigastused seljatanud. Ta on seda varasemalt näidanud ja näitab uuesti. Kui te vaatate, mida ta klubile ja fännidele on andnud ja need, kes tunnevad meie värve ning tulevad staadionile – te näete, et ta on üks meie seast ja fännid peavad teda toetama,” rääkis Zidane ESPN-ile.

scroll to top