fbpx
Close

Lazio president: võiksime Juventusega pidada eraldi mängu ja selgitada meistri välja

Avatar

Foto: Maffia/UK SPORTS pics/SIPA/Scanpix

Rooma Lazio president Claudio Lotito kinnitas La Repubblica vahendusel antud intervjuus, et pooldaks hea meelega ideed pidada Serie A tiitlimatš Torino Juventusega, kuid samas on klubi struktuur igakülgselt valmis ka hooaja jätkamiseks.

Riigi peaminister Giuseppe Conte andis loa 4. maist klubidel treeningutega uuesti alustada ja 18. mail loodetakse Serie A hooajaga jätkata. Lazio suur eesmärk on võita oma ajaloo kolmas Itaalia meistritiitel, olles selleni varasemalt jõudnud hooaegadel 1973/74 ja 1999/20. Tänavu 27 väravat löönud Ciro Immobile on omad igati soodsale positsioonile tüürinud, olles valitsevast meistrist ja tabeliliidrist Juventusest vaid ühe punkti kaugusel. Lotito oleks igal juhul nõus, et Simone Inzaghi juhendatav meeskond saaks Juventusele eraldi mängus vastu astuda ja nii selgitada meister välja.

“Jah, ma oleks sellega nõus, aga endalt pole seda ma veel tegelikult küsinudki. Hooaja uuesti alustamine halvaks meid. Tegime valiku uskudes, et me ei suuda kolmel rindel mängida. Ohverdasime Euroopa liiga, sest ajastuse ja üleminekute poolest oli see kõige ebamugavam võistlussari. Seega me olime võimelised mängima korra nädalas ja teised kaks korda. Kui hooaega jätkaksime, siis mängiksime kaks korda nädalas ja kaotaksime nii oma eelise,” selgitas Lotito.

“Aga ma mõtlen eelkõige sellele, mis on kõigi 20 klubi huvides. Hetkel oleme Juventusest ühe punkti kaugusel. Samas esimese mängu võitsime 3:1 ja samuti Superkarikas alistasime nad 3:1, kuigi pidime nendega teist korda vastamisi minema. Aususe huvides – meeskond nagu Milano Inter, kellel oli kaheksa punkte meist vähem, või 14 punkti vähem kogunud Atalanta – öelge mulle, et neid tuleks tiitliheitlusesse kaasata.”

“Lazios on mul suurepärane korraldus. Juba on olemas testid, maskid ja muud vajalikud vahendid. Lazio treeningbaasis Formellos on olemas kardioloog, intern, otolaringoloog ja uroloog. Suudame koheselt sanitaarnõudeid täita, mu firma tegutseb haiglates,” lisas Lotito, et koroonaviirusega võitlemisel antakse endast maksimum.

scroll to top