fbpx
Close

AS Roma peatreener soovib klubisse kahte endist hoolealust ja Arsenali staari

Avatar

December 15, 2019, Rome, Italy, Italy: Henrikh Mkhitaryan (Roma) in action during the Serie A match between AS Roma and SPAL at Stadio Olimpico on December 15, 2019 in Rome, Italy. .Rome beat Spal by 3-1 for the 16th round of Serie A (Credit Image: © Giuseppe Fama/Pacific Press via ZUMA Wire)

Möödunud aasta suvel AS Roma peatreeneriks määratud Paulo Fonseca ütles Ukraina jalgpallisaates Great Football, et tahaks meeskonda tugevdada kahe endise Donetski Šahtari mängumehe ja samuti seal pallinud, kuid nüüdseks oma karjääris Londoni Arsenali hingekirja jõudnud armeenlasest ründava keskväljamehe Henrih Mhitarjaniga.

“Tunnen Šahtari mängijate oskusi päris hästi. Nad saaksid Euroopa parimates meeskondades hakkama. Kui aus olla, siis hoian endiselt nendel mängijatel silma peal ja võimaluse korral tooksin ühe või kaks neist Romasse. Saame näha, mis juhtub. Mul pole suurt meeskonda vaja, vaid saan loota mängijatele, kes mul praegu on. Võib-olla tekib huvi nende mängijate vastu. Olen teadlik, et läbirääkimised Šahtariga on väga keerulised. Hetkel tahavad klubid uutele mängijatele vähem kulutada. Ütlen vaid seda, et tooksin mõned mängijad Romasse,” rääkis 47-aastane Fonseca, kes enne Romat kolm hooaega Šahtari juhendanud ja mitmete teiste klubide seas ühe hooaja ka Porto eesotsas tegutsenud.

Tänavuseks hooajaks võttis Roma laenule Arsenali mängumehe Henrih Mhitarjani. Fonseca tunnistas, et 31-aastast endist Šahtari, Dortmundi Borussia ja Manchester Unitedi meest soovitakse ka tuleval hooajal oma ridades näha. “Olen seda juba öelnud ja ütlen veelkord: tahan, et Mhitarjan jääks siia. Tema tahaks seda samuti. Sellegi poolest tuleb tõdeda, et kõik on hetkel pausil. Peame endiselt veel Arsenaliga rääkima. Soovin temaga edasi töötada. Ta on suurepärane mängija ja inimene,” lisas portugallane.

scroll to top