fbpx
Close

Läinud hooaja hale vari Burnley on juba uusi täiendusi plaanimas

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Läinud kevadel seitsmendal kohal lõpetanud ja Euroopa liigasse pääsenud Burnley on pärast 11 mängu 15. kohal, kirjas kaks võitu ja kaks viiki. Kuigi keskmiselt on suudetud lüüa üle ühe värava mängus, pole peatreener Sean Dyche olukorraga ilmselgelt rahul ning peas keerlevad uued täiendused, mida jaanuarikuus ette võtta.

Suvel mitu pakkumist West Bromi ründaja Jay Rodriguezile teinud Burnley jäi ikkagi pika ninaga, sest 18 miljoni eurose summa eest polnud esiliigasse langenud tiim nõus enda ründajat maha müüma. Nüüd on Premier League’i tiim valmis West Bromile hinna osas vastu tulema ja diili ära tegema, vahendab Sky Sports.

Uuritakse nii ääreründaja kui ründaja positsioonidel mängivate meeste saadavust ning ideaalis tehtakse kaks täiendust. Burnleys karjääri alustanud Rodriguez sobiks neile kui rusikas silmaauku, sest Southamptonis ja West Bromis pallides on ta peamiselt vasakul äärel. Sel hooajal on ta esiliigas löönud juba kaheksa väravat. 29-aastane mängis Burnleys 2007-2012 aastatel, saades kirja 105 liigamängu ja skoorides 31 korral.

scroll to top