fbpx
Close

Fulhami peatreener valmistab fänne nukraks hooajaks ette

Avatar

Fulham. Foto: Reuters/Scanpix

Kevadel Premier League’i tõusnud Fulham ei ole tugevaimas liigas ootustepäraselt alustanud ja liiga halvim kaitse ning eelviimane koht on pannud paljud kukalt kratsima. Peatreener Slavisa Jokanovic andis selgelt mõista, et imesid ei maksa loota.

Suvel 12 ostu teinud ja 105 miljonit eurot kulutanud tiimilt eeldati vähe võimsamat minekut ning ründavat vutti viljeleva Jokanovici käe all on küll skooritud üle värava mängus, ent 2,8 väravat on endale lastud mängu kohta ära lüüa. Õhtul võiduta olevat Huddersfieldi külastav Fulham võib võidu korral tõusta 15. kohale.

“Ma ei saa fännide üle nuriseda. Väga paljud toetavad meid ning nad tahavad, et meil läheks hästi. Tean, et meie ülesandeks on võita iga mäng ja neid rõõmustada, aga imesid pole olemas. Vajame aega, kuid meil pole seda ning peame leppima sellega, et tuleb kohe teha muutusi,” rääkis serblane nukral alatoonil.

Esmakordselt Premier League’is juhendav peatreener tõdes, et kohanemine võtab aega ja palus kannatust. “Paljud mängijad vajavad kohanemiseks aega. Inimesed tihtipeale arvavad, et kohanemine on lihtne, aga see võtab aega ning ootame kannatlikult seda hetke. Uued ja vanad mängijad peavad uues liigas kohanema – see pole esiliiga ja siin see vahe ongi.”

scroll to top