fbpx
Close

Shaqiri jäi fännide pärast Meistrite liiga kohtumisest eemale

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Liverpool kohtub teisipäeval Meistrite liiga neljandas mänguvoorus Belgradi Crvena Zvezdaga ning peatreener Jürgen Klopp jättis  suvise ostu Xherdan Shaqiri koju. Ei, mängija pole vigastatud või kehvas vormis, vaid Klopp jättis ta Liverpooli vastasfännide pärast.

Nimelt on asi poliitiline – Kosovos sündinud Šveitsi koondislane on värava tähistamisel avaldanud austust oma päritolumaale ning Serbia suurima klubi fännid ei võta Kosovot kui iseseisvat riiki. Kui Anfieldil kohtuti, andsid Belgradi tiimi fännid kõva vilet, mil Shaqiri palli puutus. Telegraphi andmetel ei soovi Klopp tekitada mingisugust poliitilist olukorda.

Asi pole mängija ohutuses, vaid olukord võib kulmineeruda väga veidraks ja mõjutada ka Shaqiri tiimikaaslasi. Kuna Crvena Zvezda järel mängitake ülitähtis kohtumine Napoliga, kus kaalul on edasipääs, tahab Klopp enda mängijatelt täielikku keskendumist. “Ma lähen sinna lihtsalt jalgpalli mängima,” kinnitas Shaqiri nädalavahetusel oma plaane Serbiasse reisimise osas, ent peatreener jättis ta ikkagi Liverpooli.

scroll to top