fbpx
Close

Kaks väravat ja söötu andnud Sterling on Guardiola sõnul ümbersündinud mees

Avatar

Manchester City. Foto: AP/Scanpix

Raheem Sterlingut on alati teatud kui osava ääreründajana, kes kiiruse ja tehnilisusega vastastele peavalu valmistab ning enda tiimikaaslastele väravavõimalusi loob. Ise pole Inglismaa koondislane olnud suur väravalööja, ent Manchester City peatreeneri Pep Guardiola sõnul on hirmunud mängijast saanud mängude muutja.

6:1 võit Southamptoni üle tuli suuresti Sterlingu abiga, sest äär mängis otseselt neljas väravas olulist rolli ning tundub, et mängija peas on mõni asi paika loksunud. “Esimesel hooajal kiilus ta palli saades kinni, otsides kohe söötu. Ta isegi ei mõelnud, et võiks peale lüüa ja otsis vaid tiimikaaslasi,” rääkis Guardiola Sky Sportsile.

“Rääkisime sellest treeningul ning ütlesin talle, et püüa skoorida. Isegi kui sa eksid, pole hullu ning ole agressiivsem. Nüüd tundub, et ta naudib väravate löömist ning Raheem on muutumas võitjaks, kes suudab mänge muuta. Ta on tippmängija, aga liiga noor, et teda maailma eliiti liigitada,” ütles hispaanlane Sterlingu kohta, kes sel hooajal on kirja saanud kuus liigaväravat.

scroll to top