fbpx
Close

ÜLEVAADE: vooru kangelaseks tõusis Manchester City ründaja, ent mitte Agüero

Avatar

Raheem Sterling. Foto: AP/Scanpix

Sellel hooajal on Fantasy Premier League’is neli meest, keda valitakse kõige tihemini kapteniks – need on Harry Kane, Sergio Agüero, Mohamed Salah ja Eden Hazard. Kõik nad on üpris lollikindlad punktimasinad, aga selles voorus jättis üks mees selle neliku kõrvale.

Sümboolses koosseisus domineerivad Manchester City ründemängijad, kes suutsid Southamptonile võimsalt säru teha – Agüero sai kirja ühe värava ja kaks söötu, Leroy Sane värava ja söödu ning vooru parima tiitli teenis auga välja Raheem Sterling, kelle kaks väravat ning kaks väravasöötu tõid muljetavaldavad 18 punkti. See, kes määras väleda inglase enda kapteniks, teenis võimsad punktid ning võib turvaliselt mängivatele sõpradele, kes Kane’i kapteniks valisid, ninanipsu teha.

Eelvaates mainisin, et Marko Arnautovic võib olla hea abikapteni materjaliks – 4:2 võidumängus Burnley üle sai West Hami austerlasest ründaja kirja 12 punkti, lüües värava ning andes söödu. Lisaks veel 90 minutit ja kolm boonuspunkti. Sellest hoolimata polnud tema West Hami parim, vaid 6,8 mln £ maksev Felipe Anderson 13 punktiga on nüüd paljudel järgmise vooru plaanides.

Rõõmustada said Evertoni talendi Richarlisoni valinud (kelle mina määrasin ka abikapteniks) mängijad – paremuselt teine esitus selles voorus ja 15 uhket punkti sai ta kirja kahe värava, täismängu ja boonuste eest.

 

 

Kõva punktirahe oli Wolvesi kodustaadionil, kus Tottenhami 3:2 võidumängus sai Kane kirja ka värava, ent sümboolsesse koosseisu jõudis hoopis penaltipunktil täpne olnud Raul Jimenez – nimelt andis just tema Ruben Nevesele selle söödu, mis päädis penalti ja väravaga. Lisaks kolm boonuspunkti ja täismäng ehk kokku 12 punkti.

scroll to top