fbpx
Close

EELVAADE – müü Hazard, osta Higuain?

Avatar

Gonzalo Higuain ja Maurizio Sarri. Foto: Reuters/Scanpix

NB! Üleminekuid ja muudatusi saab teha laupäeva lõunani, aken sulgub kell 13.30.

 

Ainult kümme mängivad nii 30. kui 31. mänguvoorus ja üks neist on Chelsea. Selle nädala jooksul on Eden Hazard ja Gonzalo Higuain just seetõttu tõusnud enim ostetud pallurite pingereas 11. ja 13. kohale ning tekib küsimus, et kumb oleks parem valik? Belglane on kogunud sel hooajal õige palju punkte, Higuain on Premier League’is alates jaanuarikuust.

Hazard (10.8 mln £) on viimase üheksa vooru jooksul skoorinud vaid kahel korral ja needki tulid mõlemad Huddersfieldi vastu. Higuain (9,6 mln £) aga on viimase viie mänguga skoorinud kolmel korral ja on Hazardist hetkel paremas vormis, kõmmutab rohkem väravaid ning on ka mõistagi odavam.

Mõtteainet pakub ka Felipe Anderson (7,2 mln £), kes oli hooaja esimeses pooles suurepärases hoos, leides koha paljude Fantasy mängijate tiimis ning ligi 230 000 mängijat on ta sel nädalal ka enda tiimi toonud. Nimelt mängib West Ham nigelas hoos oleva Cardiffiga. Tasub meelde aga tuletada, et viimase kümne vooruga pole brasiillane üle üheksa punkti suutnud ühe matšiga tuua, aga kas Cardiff on see tiim, mille Anderson purustab ja misjärel toovad kaheksa vooru punktisaju? Elame-näeme.

Manchester City väravamasin Sergio Agüero (11,8 mln £) oli eelmise vooru enimvalitud kapten, aga Bournemouthi vastu jäi tal värav löömata. Seekord kohtub City koduplatsil Watfordiga ning Etihadil on argentiinlane kui teine mees – viimase kolme kodumänguga on ta skoorinud seitse korda ning toonud võimsad 43 punkti.

Aga Tottenhami esiründaja Harry Kane (12,4 mln £)? Spurs kohtub võõrsil püsimajäämise nimel võitleva Southamptoniga, kes eelmises voorus suutis Manchester Unitedilt peaaegu punkti noppida. Aga Kane on pärast vigastust heas vormis, skoorides  neljast mängust kolmes kõikide võistlussarjade peale kokku. Samuti meeldib Inglismaa koondislasele võõrsil mängida – sel hooajal on ta löönud võõrsilmängudes lausa kümme väravat, mis on liiga parim näitaja.

scroll to top