fbpx
Close

ÜLEVAADE: hooaja parima esituse teinud mängumees tegi üliõnnelikuks vaid kolm inimest maailmas

Avatar

Gerard Deulofeu. Foto: Action Images/Reuters/Scanpix

Vooru parim esitus tehti ära juba reede õhtul, kui Watford kohtus Cardiffiga ning Walesis köeti Neil Warnocki hoolealustele ränk saun. Võõrsiltiim eesotsas Gerard Deulofeuga ning Troy Deeneyga võtsid 5:1 võidu ning mängisid end Fantasy vooru sümboolsesse koosseisu.

Hispaanlasest poolkaitsja sai kirja kolm väravat ning ühe väravasöödu ning 23 punkti on selle Fantasy hooaja rekord. 5,5 mln £ maksev mängumees tegi üliõnnelikuks kolm mängijat, kes olid ta oma tiimis kolmekordseks kapteniks pannud. See tähendas, et enne laupäeva oli neil kogutud ühe mehe pealt juba 69 punkti!

Deeney lõi kaks väravat ja andis ühe väravasöödu, kogudes ise 15 punkti, olles sellega resultatiivseim ründaja. Wilfried Zaha kukutas Claude Pueli Leicesteri treeneritoolilt oma kahe väravaga ning teenis 13 punkti, peksupoiss Huddersfieldi kiusanud Salomon Rondon piirdus värava ja sööduga ning 12 teenitud punktiga.

Suurest Kuuest said silmad pähe Henrikh Mkhitarjan 14 punktiga, kui nullimäng, värav ja väravasööt tõstsid tema aktsiaid ning äärekaitsja Sead Kolašinac oma nullimängu, täisminutite ja boonusega võttis kaheksa punkti. Sama palju teenis Liverpooli vasakkaitsja Andy Robertson. Väravasuul võttis koha sisse Liverpooli päästnud Alisson kümne punktiga, kui tema kolm tõrjet ja nullimäng tõid Jürgen Kloppi hoolealustele vähemalt punkti.

scroll to top