fbpx
Close

4 mängijat, keda Fantasys vähesed kasutavad, aga kes võivad palju punkte tuua

Avatar

Manchester City. Foto: AFP/Scanpix

Muudatusi saab teha laupäeva lõunani, aken sulgub kell 13.30.

Fantasys on kaks leeri – need, kes lähevad kindla peale ja võtavad kallid mängijad ja on need, kes hajutavad keskmist hinda ning otsivad häid diile. Kui sa ei soovi või ei saa endale Virgil van Dijki või Paul Pogbat lubada, siis meil on sulle pakkuda neli nime, kelle tiimivõtmine võib su tuju rõõmsaks teha.

Chris Wood, 6,2 mln £, Burnley

Wood on alates 20. mänguvoorust saanud trahvikastis peale lüüa kümnel korral, olles selle näitaja poolest kümne parima ründaja pingereas. Viimase viie mänguvooruga on ta löönud värava kolmes, aidates Burnleyl kaotusteta seeriat pikendada. Järgmisena kohtutakse Southamptoniga, kes on sel hooajal suutnud nullimängu teha vaid korra.

Nathan Ake, 5 mln £, Bournemouth

Endine Chelsea kaitsja on viimase viie vooruga löönud kaks väravat ning teinud kaks nullimängu. Järgmisena kohtutakse Cardiffiga, kes on suutnud sel hooajal skoorida vaid 20 korda, mis on kehvuselt teine näitaja.

Bernard, 5,9 mln £, Everton

Seda poolkaitsjat omab iga viiesajas Fantasy mängija, kuigi ta on viimase kolme vooruga andnud seitse võtmesöötu, mis annab talle pingereas neljanda koha.

Danilo, 5,1 mln £, Manchester City

Pep Guardiola tiim saab 25. mänguvoorus kirja kaks mängu, alustades Arsenali vastu, kes pole võõrsil suutnud teha veel ühtki nullimängu. Danilo on 1,4 % Fantasy mängijate tiimis ja endine Real Madridi äärekaitsja on kuulnud viimases kuues mängus algkoosseisu. Tal on kirjas viimes nelja vooruga kaks nullimängu ja teinud seitse pealelööki, olles mõlema näitajaga kaitsjate seas üks parimaid.

scroll to top